Makarska

Makarska, Chorwacja

 

Wiele słów powiedziano o pięknie miasta Makarska i Makarska Riviera.

 

Piękno tego „raju na ziemi” zostało opisane w wielu książkach, przedstawione na wielu obrazach, a także uchwycone na niezliczonych fotografiach.

 

„Bóg chciał doprowadzić do perfekcji swoje dzieło i użył łez, gwiazd i oddechu morza by stworzyć Makarska i Makarska Riviera” – to słowa pisarza w których ujął piękno tego unikalnego, naturalnego i ekologicznie czystego kawałka nowoczesnego świata.

 

Długie plaże, skaliste góry wyrastające wprost z morza, upalne lata, piekne miasteczka, zabytki i nietknięta przyroda sprawiły, że wielu turystów zakochało się w Makarska Riviera na całe życie.

 

To prawdopodobnie jest żródłem twierdzenia, że tylko pierwsza wizyta na Makarska Riviera i Makarska jest kwestią przypadku, każda następna bowiem jest wynikiem piękna, różnorodności tej wyspy i gościnności jej mieszkańców.

 

Tylko ci, którzy gościli juz na naszej Makarska potwierdzą, że słowa te nie są przesadzone. Jednak aby się o tym przekonać  musisz i Ty dołączyć do grona osób, które ję odwiedziły i zakochały się w niej na resztę życia.

 

Przesłonięta wysokimi górami Biokovo, czarująca i wyjątkowa, zatopiona w zieleni sosen, żarnowców, drzewek oliwnych i winorośli, zanurzona w szafirze Adriatyku - Riwiera Makarska od stuleci przyciąga licznych podróżników i turystów.

Video

Galeria zdjęć

A word from owner

 

Dear fans of Croatia,

 

Welcome to our very own and personalized website.

 

We strive to present you our accommodation in direct and simple way to offer you an unforgettable holiday vacation.

 

Please enjoy using our website and if you are interested to spend your holiday with us, we'll do our best to make you feel at home.

 

It will be our pleasure to welcome you in Povlja, the most beautiful place on island Brač and wonderful Makarska, the hearth of Adriatic.

 

Yours family Gracin

 

Contact:

 

Ennio Gracin

e.gracin@gmail.com

gsm: +385912310232

 

Apartments Gracin

Punta 36, 21413 Povlja

Island of Brač

 

Apartment Gracin

Splitska 57, 21300 Makarska

#povlja #islandbrac #wyspabrac #isolabrac #inselbrac #adriatic #sea #mare #meer #dalmatia #dalmazia #dalmatien #croatia #croazia #chorwacja #kroatien #apartmentspovlja #holidayapartments #vacation #vacanze #urlaub

 Guests recommendations:

Holiday Rentals, Vacation Rentals, Ferienhaus, Holiday Apartments, Accommodation, Urlaub, Ferrienvilla, Croatia, Chorwacja, Croazia, Kroatien, Island Brac, Insel Brac, Wyspa Brac, Povlja, Apartments Povlja, Apartments Gracin
Holiday Rentals, Vacation Rentals, Ferienhaus, Holiday Apartments, Accommodation, Urlaub, Ferrienvilla, Croatia, Chorwacja, Croazia, Kroatien, Makarska, Makarska Riviera, Apartments Makarska, Apartment Gracin