Makarska

Makarska, Chorwacja

 

Wiele słów powiedziano o pięknie miasta Makarska i Makarska Riviera.

 

Piękno tego „raju na ziemi” zostało opisane w wielu książkach, przedstawione na wielu obrazach, a także uchwycone na niezliczonych fotografiach.

 

„Bóg chciał doprowadzić do perfekcji swoje dzieło i użył łez, gwiazd i oddechu morza by stworzyć Makarska i Makarska Riviera” – to słowa pisarza w których ujął piękno tego unikalnego, naturalnego i ekologicznie czystego kawałka nowoczesnego świata.

 

Długie plaże, skaliste góry wyrastające wprost z morza, upalne lata, piekne miasteczka, zabytki i nietknięta przyroda sprawiły, że wielu turystów zakochało się w Makarska Riviera na całe życie.

 

To prawdopodobnie jest żródłem twierdzenia, że tylko pierwsza wizyta na Makarska Riviera i Makarska jest kwestią przypadku, każda następna bowiem jest wynikiem piękna, różnorodności tej wyspy i gościnności jej mieszkańców.

 

Tylko ci, którzy gościli juz na naszej Makarska potwierdzą, że słowa te nie są przesadzone. Jednak aby się o tym przekonać  musisz i Ty dołączyć do grona osób, które ję odwiedziły i zakochały się w niej na resztę życia.

 

Przesłonięta wysokimi górami Biokovo, czarująca i wyjątkowa, zatopiona w zieleni sosen, żarnowców, drzewek oliwnych i winorośli, zanurzona w szafirze Adriatyku - Riwiera Makarska od stuleci przyciąga licznych podróżników i turystów.

Video

Galeria zdjęć

A word from owner

#povlja #islandbrac #wyspabrac #isolabrac #inselbrac #adriatic #sea #mare #meer #dalmatia #dalmazia #dalmatien #croatia #croazia #chorwacja #kroatien #apartmentspovlja #holidayapartments #vacation #vacanze #urlaub

 Guests recommendations:

Holiday Rentals, Vacation Rentals, Ferienhaus, Holiday Apartments, Accommodation, Urlaub, Ferrienvilla, Croatia, Chorwacja, Croazia, Kroatien, Island Brac, Insel Brac, Wyspa Brac, Povlja, Apartments Povlja, Apartments Gracin
Holiday Rentals, Vacation Rentals, Ferienhaus, Holiday Apartments, Accommodation, Urlaub, Ferrienvilla, Croatia, Chorwacja, Croazia, Kroatien, Makarska, Makarska Riviera, Apartments Makarska, Apartment Gracin